VILE ME QERA, KODRA E DIELLIT.

 • €2,500/muaj
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, KODRA E DIELLIT.

 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P40703
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super vile tek kodra e Diellit.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate, kati 0 eshte garazhd dhe depo,
kati i pare organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, tualet, oborr, si dhe verande me pishine,
kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete,
kati i trete nje dhome gjumi.

Cmimi eshte 2500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo