Shitet vile ne rezidencen Roses prane Liqenit te Farkes.

 • €450,000
Farkë, Tiranë
Për Shitje

Shitet vile ne rezidencen Roses prane Liqenit te Farkes.

Farkë, Tiranë
 • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 211
 • Sipërfaqe ㎡
 • 103.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45706
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne rezidencen Roses prane Liqenit te Farkes.

Vila disponon siperfaqe totale 313.8 m2 dhe siperfaqe trualli 103.3 m2.

Eshte e oganizuar ne 3 kate.

Kati -1 disponon siperfaqe 56.5 m2.

Organizohet ne ambient teknik, ambient lojrash dhe lavanteri.

Kati perdhe disponon siperfaqe 81.1 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambint ngrenie +ambient gatimi dhe tualet.

Kati i pare disponon siperfaqe 87 m2.

Organizohet ne tre dhoma gjumi, dy dhoma per femije + tualet  dhe nje dhome matrimoniale + tualet.

Vila disponon dhe verande me 84.1 m2.

Vila eshte ne faze ndertimi me materjale cilesore dhe dizajne bashkekohore.

Cmimi i shitjes eshte 450.000 €.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest