Apartament me qira 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta (Hillton)

  • €600
Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Apartament me qira 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta (Hillton)

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €600

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 110
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25889
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament modern 2+1 ne zonen e Bulevardi Gjergj Fishta prane Hillton .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 i organizuar ne menyre shum komode si dhe i paisur me te gjitha kushtet e nevojshme ,pallati i ri i mire administuar si dhe nje pozicion teper te favorshem me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane .

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 .Per me teper informacione mund te kontaktoni!!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj