Shitet toke, Gjiri Lalzit

  • €625,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet toke, Gjiri Lalzit

Gjiri i Lalzit, Durrës
  • €625,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 25000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28078
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje toke per ndertim vilash ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka siperfaqe totale 25000m2 dhe eshte I rrethuar me mure 3m te larte.

Cmimi 25Euro/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj