Super ambient me qera, Bllok!

  • €7,500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

Super ambient me qera, Bllok!

Ish Blloku, Tiranë
  • €7,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 250
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40731
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super ambient ne objektin elitar ne zemer te Bllokut.

Objekti ka planimetri te rregullt katrore me nje arkitekture unike dhe moderne.

Ofron shumellojshmeri ambientesh per zyra, bare dhe restorante.

Ambienti disponon siperfaqe 250 m2.

Ndodhet ne katin e 6.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest