AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

  • €68,000
Sheshi Willson, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
  • €68,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 17
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37662
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient biznesi prane sheshit Wilson.

Ambienti aktualisht eshte i dhene me qera dhe perdoret per zyra.

Ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 17 m2.

Cmimi eshte 68000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo