AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

Për Shitje

68,000€

  • 8e6a5fe5973a2324173704e63afd9639_20161123_112711 (1)

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-27120

Sip. jashtme
17
Kati i baneses
2

Përshkrimi

Shesim ambient biznesi prane sheshit Wilson.

Ambienti aktualisht eshte i dhene me qera dhe perdoret per zyra.

Ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi dhe ka siperfaqe 17 m2.

Cmimi eshte 68000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *