APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €143,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €143,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P42337
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje, Astir, prane rruges Astrit Losha.

Apartamenti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine me ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet, dhome gjumi per femije me ballkon, tualet.

Apartamenti shitet bosh.

Cmimi i apartamentit eshte 143000 euro.

Orientimi Perendim.

Post parkimi me cmim ekstra 15000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo