APARTAMENT/AMBIENT ME QERA, BLLOK.

 • €1,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT/AMBIENT ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44796
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 3+1+2 ne zonen e Bllokut.

Ambienti ka siperfaqe 130 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

E pershtatshme per banim, zyre, klinike etj.

Cmimi eshte 1000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo