APARTAMENT 1+1+PARKIM ME QERA, 5 MAJI

 • €500
5 Maji, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1+PARKIM ME QERA, 5 MAJI

5 Maji, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P41959
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1+ ballkon me qera ne 5 Maj.

Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi,  1 tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri .

Brenda cmimit perfshihet dhe nje post parkimi

Jepet me qera ne fillim te muajit Tetor.

Cmimi i qerase eshte 500 euro ne muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko