APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PRANE AMBASADES AMERIKANE

 • €150,000
Ambasada Amerikane, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PRANE AMBASADES AMERIKANE

Ambasada Amerikane, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42904
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane , ne rrugen Pjeter Budi.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, ne tre dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzsitues pa ashensore.

Orientim Jug-Perendim, i investuar nga fillimi me nje mobilim bashkekohor.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i apartamentit eshte: 150,000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko