SUPER HOTEL NE SHITJE NE RADHIME!

  • €2,500,000/muaj
Dhërmi, Vlorë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

SUPER HOTEL NE SHITJE NE RADHIME!

Dhërmi, Vlorë
  • €2,500,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 20
  • Tualete
  • 1750
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28789
  • ID Prones

Përshkrim

Vjen eksluzivisht për ju një super hotel në një nga brigjet më të bukura të vendit tonë, në Radhimë.

Një pasuri në shitje ku dhe brezat e trashëgojnë dhe e gëzojnë!

Në Rivierën e detit Jon shtrihet hoteli me sipërfaqe trrualli 1730 m²/ku në cdo kat ka sipërfaqe 470 m².

Hoteli ka 400 shazllone dhe 200 çadra, në të ndodhet bari, restoranti, piceria, beach bar etj.

Parkimi është i përshtatshëm për të gjithë pushuesit jo vetëm të hotelit por edhe të barit.

Disponon dokumenta te rregullta pronesie!

Një super pronë e cila është vec nje telefonatë larg jush.

Për cdo detaj na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo