Jepet apartament me qera 2+1+2 tek Kompleksi ASL.

Brryli, Kompleksi Asl, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament me qera 2+1+2 tek Kompleksi ASL.

Brryli, Kompleksi Asl, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 114
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38947
  • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 114 m2 dhe nje siperfaqe neto 95 m2.

Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku ne njeren nga dhomat e gjumit ndodhet nje tualet dhe nje ballkon me pamje fantastike.

Ndodhet ne katin e 4, me ashensor dhe jepet bosh si ne foto.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte 450 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle