Apartament 2+1 ne shitje tek Malajzjani perballe CASA ITALIA

  • €75,000
Dogana, Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje tek Malajzjani perballe CASA ITALIA

Dogana, Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
  • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 98
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38087
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje me siperfaqe 98m2 tek Malajzjani , Perballe CASA ITALIA

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi me dritare , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , korridor shperndares dhe 2 ballkone .

Apartamenti eshte i investuar para nje viti me dyer dhe dritare te reja termo dhe ze-izoluese gjithashtu edhe  kuzhina eshte bere e re .

Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto .

Apartamenti ka organizim perfekt , Jug Lindje ku te gjitha dhomat kane drite dhe te gjitha dhomat kane dalje ne Ballkon .

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare