Shitet apartament 2+1, Myslym Shyri

 • €169,000
Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Myslym Shyri

Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €169,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 127 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28111
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 2+1 ne zonen midis Rruges Myslym Shyri dhe Ish-Ekspozites. Nje nder zonat me te mira te banimit dhe nder me te kerkuarat ne Tirane. Apartamenti eshte i sapo-rikonstrukuar, me punime shume cilesore dhe me aredim luksoz.

Apartamenti ka siperfaqe 127m2 dhe organizohet ne sallon te madh ndenje, dy dhoma gjumi(nje prej te cilave me garderobe), 2 tualete, koridor. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te mireadministruar.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj