Jepet me qera super ambient Tirana Garden Building, Rruga e Kavajes.

  • €15,000/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera super ambient Tirana Garden Building, Rruga e Kavajes.

Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €15,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41122
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super ambient Tirana Garden Building, Rruga e Kavajes.

Ambienti eshte pjese e Qendres Tregtare, me siperfaqe totale 1000 m2 dhe siperfaqe neto 903 m2.

Zona eshte pike strategjike per biznese te ndryshme.

Ambienti ndodhet ne katin -1, ofron mundesi fantastike per investim.

Cmimi i qerase 15€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest