Jepet apartament 1+1 me qira Rruga e Elbasanit, Ambasada Amerikane.

 • €550/muaj
Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qira Rruga e Elbasanit, Ambasada Amerikane.

Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40335
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 super i arreduar me qera tek Rruga e Elbasanit

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje e bollshme , ambient gatimi , dhoma e gjumi, korridori, tualeti dhe  ballkoni.

Apartamenti eshte super i investuar ne detaje dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Jepet dhe per banim dhe per Airbnb.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva