Shitet apartament 3+1+2+post parkimi “Orbital Apartaments”, Bulevardi i Ri.

 • €228,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi “Orbital Apartaments”, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €228,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 148
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46331
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi ”Orbital Apartaments”, Bulevardi i Ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 148.09 m2, siperfaqe neto 124 m2 dhe siperfaqe te perbashket 24.09 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi, ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne vleren 13.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest