Jepet ambient biznesi me qera, Rruga Elbasanit.

  • €2,000/Muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qera, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €2,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 175
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46000
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera, Rruga Elbasanit.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shumellojshmeri biznesesh.

Ambienti disponon siperfaqe 175 m2.

Organizohet ne nje ambient openspace, dy ambiente pune dhe dy tualete.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar.

Cmimi i qerase eshte 2000 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest