APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

 • €135,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46239
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 prane rruges se Elbasanit, xhamia e Tabakeve.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 135000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo