Shitet Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave.

 • €306,560
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave.

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €306,560

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 153
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41772
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave.

Objekti eshte i pozicionuar ne qender te Tiranes, ngjitur me shkollen ”Lidhja e Prizrenit”.

Ofron tipologji te ndryshme apartamentesh dhe ambiente sherbimi me cilesi te larte ndertimi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 153.28 m2, siperfaqe neto 126.47 dhe siperfaqe te perbashket 26.81 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 2000 €/m2.

Gjithashtu disponon dhe dy garazhde ne vleren 60.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest