Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe post parkimi Perroi Agait, Golem.

 • €92,000
Golem, Durrës
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe post parkimi Perroi Agait, Golem.

Golem, Durrës
 • €92,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46371
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe post parkimi Perroi Agait, Golem.

Apartamenti i pare 1+1 disponon siperfaqe totale 77.5 m2, siperfaqe neto 67.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.8 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 70.5 m2, siperfaqe neto 61.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.9 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin 1 te objektit.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 113 m2, siperfaqe neto 99 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.3 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Posti i parkimit disponon siperfaqe 21.5 m2 me cmim 1100 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest