APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I FARKES.

 • €1,000/muaj
Farkë, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I FARKES.

Farkë, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 2
 • Garazhe
 • P40045
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Farkes, ne nje nga komplekset me te reja ne zone.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

I sapomobiluar dhe i pa jetuar me pare.

Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo