SUPER APARTAMENT NE SHITJE, DHERMI.

 • €170,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

SUPER APARTAMENT NE SHITJE, DHERMI.

Dhërmi, Vlorë
 • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41127
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1+verande me pamje nga deti ne Dhermi.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Cmimi eshte 170000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest