Shitet apartament 3+1 te Rr.Bardhyl

  • €70,000
Rruga Bardhyl, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 te Rr.Bardhyl

Rruga Bardhyl, Tiranë
  • €70,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P23194
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 te rr.Bardhyl prane rruges kryesore.

Apartamenti ka nje siperfaqe 80 M2, dhe ndodhet ne kati e 5 (jo te fundit) te nje pallati ekzistues, totali i kateve 6.

Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti orjentohet nga Lindja dhe disponon certifikatet pronesie.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.
Propert Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest