Shitet super vile ne Rezidencen San Nicolas, Dhermi.

 • €1,200,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile ne Rezidencen San Nicolas, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 776
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45801
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile Premium ne Rezidencen ”San Nicolas” ne Palase, Dhermi.

Residenca Luksoze San Nicolas ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te bregdetit jugor Palase- Dhermi.
Ofron nje panorame te mrekullueshme dhe nje cilesi shume te larte ndertimi.

Vila disponon siperfaqe parcele 776 m2, siperfaqe e shfrytesueshme 590 m2.

Orgaznizohet ne dy kate me siperfaqe totale ndertimi 299.6 m2.

Kati 0 disponon siperfaqe 149.8 m2 kati 1 disponon siperfaqe 135.2 m2.

Organizohet ne sallon te madhe living, ambient gatimi te vecuar,5 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 ballkone, depo, lavanteri.

Vila disponon pishine me pamje fantastike dhe 2 poste parkimi.

Cmimi i shitjes 1.200.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest