Shiten 2 Poste Parkimi(Garazhe) tek Vila L

 • €35,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

Shiten 2 Poste Parkimi(Garazhe) tek Vila L

Astir, Tiranë
 • €35,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 2014
 • Viti Ndërtimit
 • P46521
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 poste parkimi ne -1 tek Vila L ne Astir.

Postet jane ne pozicion mjaft te favorshem dhe kane askes te shpejte me ashensorin apo hyrjen/daljen e parkimit.

Jane garazhde me qepen dhe kane siperfaqe konkretisht nga 32.7m2 dhe 24.75m2.

Garazhdet jane me pult dhe te ndara shume ne rregull.

Garazhet jane ngjitur keshtu qe mund te bashkohen dhe behet nje i madh sipas deshires se klientit.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva