Shitet apartamenti 1+1 ne Kinostudio

 • €43,000
Kinostudio, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti 1+1 ne Kinostudio

Kinostudio, Tiranë
 • €43,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29833
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1 ne Rr. Aleksander Moisiu ne zonen e Kinostudios.

Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.

Ka nje organizim mjaft te mire, eshte i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj