APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, Don Bosko

 • €77,000
Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, Don Bosko

Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
 • €77,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28187
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 1+1 tek Vision Plus ne rrugen Don Bosko. Zone shume e mire dhe me te gjitha fasilitet ne aferesi.

Hyrja ka siperfaqe 76m2 dhe organizohet nga 1 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tualet, ballkon, koridor. Ndodhet ne katin e 9 te Pallatit me ashensor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle