APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SELITE.

 • €77,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SELITE.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €77,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38640
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 , tek rrethrrotullimi i Selites.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te sapoperfunduar.

Apartamenti ka siperfaqe totale 69.7 m2 dhe organizohet ne korridor shperndares,
kuzhine dhe dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 1100 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo