Jepet super dyqan me qira tek Lake View

 • €800/muaj
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

Jepet super dyqan me qira tek Lake View

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 21
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44467
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan 21m2 me qira tek Lake View Residence

Dyqani ndodhet ne katin 0 buze mbikalimit te autostrades me pamje perfekte dhe orientim Ideal.

Ambienti ka fasade xhami dhe dukshmeri maksimale

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva