APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

  • €550/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
  • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P40878
  • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament me qera 2+1+2, prane kopshtit botanik tek Xhamia.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar.

Organizohet ne  dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo