Shitet apartament luksoz 2+1, Myslym Shyri

 • €179,500
Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament luksoz 2+1, Myslym Shyri

Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €179,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 138 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27607
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament luksoz afer Myslym Shyrit. Apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me punime shume cilesore dhe me mobilim modern. Investim deri ne detaje me arkitekt.

Apartamenti ka siperfaqe totale 138m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, koridor shperndares, 2 tualete, ballkon. Hyrja ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me 2 ashensor dhe te mire-administruar.

Cmimi: 1320Euro/m2

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj