APARTAMENT 3+1+2+PARKING ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €550/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2+PARKING ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P35411
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 3+1+2 tek kopshti botanik, tek Xhamia.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande 25 m2.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo