APARTAMENT 2+1 ME QERA, ASTIR.

 • €450
Astir, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31054
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 2+1 ne Astir tek bulevardi i ri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.

Totalisht i mobiluar dhe investuar ne menyre komode.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo