Jepet ambient biznesi me qira, prane kinema Agimi

Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira, prane kinema Agimi

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28793
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira ne zonen e bllokut, prane kinema Agimi. Ambienti ndodhet ne katin -1 me siperfaqe 60 m2 dhe me 1 tualet. Eshte mjaft i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj