Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Fiori Di Bosco ne Don Bosko.

 • €180,000
 • €600/ne muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Fiori Di Bosco ne Don Bosko.

Don Bosko, Tiranë
 • €180,000
 • €600/ne muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41116
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Fiori Di Bosco ne Don Bosko.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 104.8 m2.

Organizohet ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4, eshte i invertuar dhe i mobiluar me stil modern.

Cmimi i shitjes 180.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest