APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, YZBERISHT.

 • €85,000
Yzberish, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, YZBERISHT.

Yzberish, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44441
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne Yzberisht, prane Nela 6.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 7, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 85000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo