Shitet ose jepet ambient prestigjoz me qira ne Bllok

  • €2,500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

Shitet ose jepet ambient prestigjoz me qira ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 92
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42720
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira super ambient prestigjoz me fasade xhami ne Bllok , Rruge Kryesore , vizibilitet maksimal.

Prona ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes , ndodhet ne katin e 1 banim dhe ndodhet ne kryqezim mes rrugeve.

Prona eshte totalisht e investuar ne detaje duke e bere mjaft terheqese dhe shume te favorshme per cfare do lloj tipologjie biznesi.

Cmimi i qerase 2500 euro ne muaj

Per cmimin e shitjes mund te na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani