Shitet apartament 2+1 Kompleksi Arlis, tek Farmacia 10.

 • €108,000
Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Arlis, tek Farmacia 10.

Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €108,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 84
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40993
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Arlis, tek Farmacia 10.

Apartamenti diponon siperfaqe totale 84 m2, siperfaqe neto 71.8 dhe siperfaqe te perbashket 12.2 m2.

Organizohet ne dhome ndenje , dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8 me orientim fantastik lindje.

Apartamenti eshte ne fazen perfundimtare.

Cmimi i shitjes 108.000 €.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva