Apartament 3+1+2 per shitje tek Komuna e Parisit

 • €180,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1+2 per shitje tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38004
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 i  investuar me siperfaqe 116m2 tek Komuna e Parisit

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne nje nder zonat me te mira per banim ne Tirane

Apartamenti eshte i investuar ne teresi me parket , dyer dritare , ndricim dhe cdo gje tjeter per nje jetese komode .

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva