Shitet apartament 3+1, Garda

 • €560,000
Garda, Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Garda

Garda, Ish Blloku, Tiranë
 • €560,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 174 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27530
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 3+1 ne Rrugen “Ibrahim Rugova”, ne zonen e Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje nga godinat me prestigjoze ne zone.

Apartamenti ka siperfaqe 174m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, koridor shperndares, 2 tualete, 3 ballkone. Apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar dhe me punime shume cilesore. Hyrja ndodhet ne katin e 8 te pallatit te mireadminstruar. Orientim Jug-Lindje.

Ne cmim perfshihet ne nje post parkimi ne -1.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj