Jepet super apartament me qera 2+1+2 Bllok, Vesa Center.

 • €1,900/Muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet super apartament me qera 2+1+2 Bllok, Vesa Center.

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
 • €1,900/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47517
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super apartament me qera 2+1+2+verande Bllok, Vesa Center.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, garderobe, dy tualete dhe verande.

Apartamenti eshte i investuar ne detaj me stil modern me brandet me te mira ne treg.

Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Cmimi i qerase 1900 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest