DYQAN PER SHITJE, MYSLYM SHYRI

  • €360,000
Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

DYQAN PER SHITJE, MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, Tiranë
  • €360,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 49
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40510
  • ID Prones

Përshkrim

Super dyqan per shitje ne nje nga rrugicat me te famshme ne Tirane, ne Myslym Shyr.

Kjo rruge ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentura ne Tirane, e famshme per dyqanet, butike.

Disponojme dyqan per shitje me siperfaqe 49 m2 dhe ndodhet ne kat 0, rruge kryesore.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko