Ambient komercial per shitje, Durres

  • €440,000
Durrës
Për Shitje

Ambient komercial per shitje, Durres

Durrës
  • €440,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 440 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27179
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient komercial i projektuar per lokal ne qendren e Durresit.

Ambienti ka siperfaqe totale 440m2, ku 170m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 270m2 verande. Ndodhet ne katin e 9(te fundit) te nje pallati te sapo-ndertuar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo