Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Kompleksi Akses Tirana!

  • €117,500
Dogana, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Kompleksi Akses Tirana!

Dogana, Tiranë
  • €117,500

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 117.5
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40644
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin Akses Tirana prane sheshit Shqiponja.

Kompleksi Akses Tirana eshte hapesira me e re multifunksionale e cili ofron shumellojshmeri apartamentesh dhe ambiente sherbimi te nderthurura me siperfaqe rekreative dhe gjelberim.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 117.5 m2, siperfaqe neto 104.68 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit, ne faze murature.

Cmimi i shitjes 1000e/m2.

 

Compare listings

Compare