Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha.

 • €400/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha.

Ish Blloku, Tiranë
 • €400/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47402
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut, rruga Vaso Pasha.

Apartamenti ka siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne ambient ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 400 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo