Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

 • €145,000
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39385
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 111m2 ne Don Bosko, Rruge Kryesore.

Apartamenti organizohet ne  nje holl te madh dhe te bollshem , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Pallati eshte pallat i ri i vitit 2010 me ashensor dhe me administrim shume te mire

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Prona disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra  me siperfaqe 16m2 dhe me cmim 15.000 Euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva