Jepet apartament 2+1 me qera Kompleksi Panorama, prane gjimnazit harry fultz.

 • €600/Muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira

Jepet apartament 2+1 me qera Kompleksi Panorama, prane gjimnazit harry fultz.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €600/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45194
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera Kompleksi Panorama, prane gjimnazit Harry Fultz.

Apartamenti disponon siperfaqe 120 m2 dhe verande 40 m2.

Eshte i mireinvestuar dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor.

Apartamenti ka orientim Jug-Perendim.

Eshte i pershtatshem per zyra dhe per banim.

Cmimi i qerase 600 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest