Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Santorini ne Dhermi

 • €328,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Santorini ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €328,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121.7
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P43058
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament me siperfaqe prej 121.7 m

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh dhe te bollshem , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon me pamje te lire nga deti.

Hyrjet kane orientim Perendim dhe ndodhen ne katin 0 te nje prej godinave me pamje nga deti.

Cmimi eshte i diskutueshem , per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani