Apartament 1+1 ne shitje tek WHITE TOWER , KOMUNA

 • €127,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek WHITE TOWER , KOMUNA

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €127,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38633
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 79m2 ne shitje tek Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Apartamentin ka organizim fantastik dhe shume te rregullt me 1 dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualeti dhe ballkoni.

I gjithe apartamenti ka orientim Jug , Plot drite dhe me pamje shume te bukur.

Rezidenca White Tower eshte nje nder rezidencat me prestigjoze ne ndertim e siper ne Tirane, me fasade , izolim dhe  organizim shume te mire.

5 katet e para te nderteses parashikohen te sherbejne dhe si ambiente biznesi , zyra etj

Ndertesa do kete edhe 5 kate parkimi

Nje mundesi qe nuk vjen 2 here, behuni pjese e nje nder ndertimeve me te mira ne kryeqytetin tone, ne nje nder zonat me te preferuara per banim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva